Ua Ru
 • Диспетчерская
 • +38 (067) 574-75-82
 • +38 (057) 727-54-11
 • ecoresurs2017@ukr.net

  Заявка на услугу

  Представтесь, пожалуйста(Ф.И.О)

  Контактный телефон:

  Электронная почта:

  Адрес:

  Услуга

  Пример

  Я не робот

  Заказать обратный звонок

  Представтесь, пожалуйста(Ф.И.О)

  Контактный телефон:

  Электронная почта:

  Я не робот

  Отклик на вакансию

  Представтесь, пожалуйста(Ф.И.О)

  Контактный телефон:

  Эл.почта

  Сообщение:
  Главная/ Новости/Изменение тарифов на услуги компании ООО «ХАРЬКОВ ЭКОРЕСУРС»

  Новости

  Изменение тарифов на услуги компании ООО «ХАРЬКОВ ЭКОРЕСУРС»

  Шановні споживачі послуги з вивезення побутових відходів!

  Рішенням Харківської міської ради від 28.12.2011р. № 940 «Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів в місті Харкові» виконавцем послуг визначено Товариство з обмеженою відповідальністю «ХАРКІВ ЕКОРЕСУРС».~

  Щодня наше підприємство вивозить більше 930 куб. метрів твердих побутових відходів та 170 куб. метрів великогабаритних відходів, що забезпечує чистоту і порядок на території приватного сектору м. Харкова.

  Однак у зв’язку з різким зростанням цін на паливно-мастильні матеріали у 2016-2017 роках, діючі тарифи не покривають витрати з вивезення побутових відходів, що ставить під загрозу порушення графіка вивезення та забезпечення транспорту паливом.

  Діючі тарифи на послуги з вивезення побутових відходів затверджені Рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради № 92 від 18.02.2015 року «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення (перевезення, захоронення) побутових відходів, які надає ТОВ «ХАРКІВ ЕКОРЕСУРС» розраховані на рівні витрат 2014 року та складають: тариф на вивезення з захороненням твердих побутових відходів (ТПВ) з урахуванням ПДВ для населення — 54,66 грн./м3, для бюджетних організацій — 59,88 грн./м3, для інших споживачів — 75,84 грн./м3; тариф на вивезення з захороненням великогабаритних відходів (ВГВ) з урахуванням ПДВ: для населення — 90,96 грн./м3, для бюджетних організацій — 91,65 грн./м3, для інших споживачів — 106,03 грн./м3.

  За період з 2014 року по теперішній час значно виросли ціни на енергоносії, паливно-мастильні матеріали, запчастини, матеріали, спецодяг та інвентар, зросла мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум. 

  Так, в 2014 році, при формуванні тарифів на вивезення (перевезення, захоронения) побутових відходів, базові ціни на палив­но-мастильні матеріали (в структурі витрат займають понад 37,5 %) становили: бензин -15,96 грн./л, дизпаливо — 15,82 грн./л, а середня мінімальна заробітна плата становила 1218 грн. На сьогоднішній день відсоток збільшення ціни палива склав: бензин—55,9 %, дизпаливо — 39,7 % (і тенденція до зростання зберігається); а законодавчо передбачений рівень зростання мінімаль­ної заробітної плати — 31,4%. Відповідно збільшилися витрати по всіх статтях.

  За таких умов діючі тарифи не покривають економічно обґрунтовані витрати на послуги з вивезення побутових відходів, які надає Товариство з обмеженою відповідальністю «ХАРКІВ ЕКОРЕСУРС». В зв’язку із збитковістю підприємству не вистачає коштів для придбання паливно-мастильних матеріалів, запасних частин та матеріалів для виконання ремонтних робіт, виплати заробітної плати працівникам у відповідності з чинним законодавством. Враховуючи викладене, єдиним прийнятним на цей час шляхом забезпечення належного санітарно-гігієнічного стану на території приватного сектору м. Харкова є коригування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, які будуть відповідати та повністю відшкодовувати економічно обґрунтовані витрати підприємства.

  Таким чином, виникла необхідність у коригуванні відповідних складових витрат тарифів на послуги з вивезення (перевезення, захоронення) побутових відходів, які надає Товариство з обмеженою відповідальністю «ХАРКІВ ЕКОРЕСУРС».

  Так, розмір сплати населенням приватного сектору за послуги з вивезення побутових відходів в місяць становив 11,69 грн. за 1 (одного) мешканця житлового будинку. За підсумками розрахунку плановий розмір плати за ці послуги становить 14,45 грн. за 1 (одного) мешканця житлового будинку, що складається з:

  • тарифу на вивезення (перевезення, захоронення) твердих побутових відходів (ТПВ) з урахуванням ПДВ — 67,28 грн./м3  (для населення  незалежно від форми власності будинків);   
  • тарифу на вивезення (перевезення, захоронення) великогабаритних відходів (ВГВ) з урахуванням ПДВ — 115,65 грн./ м3  (для населення  незалежно від форми власності будинків).  

  Отже, підвищення плати за 1 (одного) мешканця приватного домоволодіння за послуги з вивезення (перевезення, захоронения) побутових відходів складе 23,61 %.

  Для інших груп споживачів плановані розміри тарифів становлять:

  з вивезення (перевезення, захоронения)ТПВ:

  • для бюджетних організацій — 73,69 грн./м3,
  • для інших споживачів — 93,25 грн./м3;

  з вивезення (перевезення, захоронения) ВГВ:

  • для бюджетних організацій — 116,34 грн./м3;
  • для інших споживачів — 134,24 грн./м3.

  Періодичність та строки надання послуг з вивезення побутових відходів, які надаються Товариством з обмеженою відповідальністю «ХАРКІВ ЕКОРЕСУРС» є чинними та залишаються без змін.

  Затвердження скоригованих тарифів дасть можливість виводити на маршрути необхідну кількість техніки, здійснювати її своєчасне технічне обслуговування, забезпечення запчастинами, паливом та мастильними матеріалами, вартість яких протягом останнього часу, значно зросла.

  У підсумку це дозволить покрити основні потреби підприємства, здійснювати своєчасне і якісне надання послуг з вивезення побутових відходів, поліпшити якість надання послуг споживачам та забезпечити належний санітарно-гігієнічний стан території приватного сектору м. Харкова

  Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб будуть прийматися до 16.05.2017 року за адресою: 61010, вул. Георгіївська, буд. 27 м. Харків, або за телефонами: 737-35-88, 737-25-74.

  З повагою,

  Адміністрація Товариства з обмеженою

  відповідальністю «ХАРКІВ ЕКОРЕСУРС»