Ru Ua
 • +38 (057) 737-25-74
 • +38 (057) 737-35-88
 • ecoresurs2017@ukr.net

  Заявка на послугу

  Назвіться буь ласка (П.І.Б)

  Контактний телефон:

  Електрона пошта:

  Адреса:

  Послуга

  Коментарі:
  Зворотній зв'язок

  Назвіться буь ласка (П.І.Б)

  Контактний телефон:

  Електрона пошта:

  Коментарі:
  Відгук на вакансію

  Назвіться буь ласка (П.І.Б)

  Контактний телефон:

  Ел.пошта

  Повідомлення:
  Головна/ Медіа Про Нас/Першотравень

  Першотравень

  19.06.2014

  Далеко-далеко за словесними горами в країні голосних і приголосних живуть рибні тексти. Далеко від всіх живуть вони в буквених будинках на березі Семантика великого мовного океану. Маленький струмочок Даль дзюрчить по всій країні і забезпечує її всіма необхідними правилами.

  Ця парадигматична країна, в якій смажені члени пропозиції залітають прямо в рот. Навіть всемогутня пунктуація не має влади над рибними текстами, провідними безорфографічний спосіб життя. Одного разу одна маленька рядок рибного тексту на ім'я Lorem ipsum вирішила вийти у великий світ граматики. Великий Оксмокс попереджав її про злих запитах, диких знаках питання і підступних точках з комою, але текст не дав збити себе з пантелику. Він зібрав сім своїх заголовних букв, підперезав ініціал за пояс і пустився в дорогу.

  Піднявшись на перший вершину курсивних гір, кинув він останній погляд назад, на силует свого рідного міста Буквоград, на заголовок села Алфавіт і на підзаголовок свого провулка Рядок. Сумний Риторична питання скотився по його щоці і він продовжив свій шлях. По дорозі зустрів текст рукопис. Вона попередила його: «У моїй країні все переписується по кілька разів. Єдине, що від мене залишилося, це приставка «і». Повертайся ти краще в свою безпечну країну ». Чи не послухавшись рукописи, наш текст продовжив свій шлях.